U organiseert een open tornooi? Mail ons de gegevens/flyer/url...   


DATUM
WAT ?
WAAR ?
FLYER/INFO/
RANKING
zo 01/03/20 BeDarts Regio O-Vlaanderen 2/5 Fort Bedmar,
Fort Bedmarstraat 42, 9170 De Klinge
     
di 03/03/20 RCT Darts Ranking Racket Centrum Terneuzen,
F.J. Haarmanweg 51, 4538 AN Terneuzen
     
za 07/03/20 Verbond Darts Ghent Ranking - 7/10 Kring Sivi,
Maïsstraat 20, 9000 Gent
     
za 07/03/20 Memorial Philippe Bolle Café De Wedergeboorte,
Dorpsplein 20, 8434 Lombardsijde
     
zo 08/03/20 Ranking D.C. Bubbles - 6/6 Café Bubbles,
Leopoldlaan 92, 9900 Eeklo
     
zo 08/03/20 Open D.C. Nine-Darters Kristoffelheem Ham,
Schoolstraat 10, 3945 Ham
     
zo 15/03/20 D.C. Sportif - ET Café Sportif,
Frans Beirenslaan 327, 2150 Borsbeek
     
zo 15/03/20 Memorial Gustaaf Vermeersch Meirkenshof,
Hof Ten Rode 29, 9200 Baasrode
     
di 17/03/20 RCT Darts Ranking Racket Centrum Terneuzen,
F.J. Haarmanweg 51, 4538 AN Terneuzen
     
za 21/03/20 Verbond Darts Ghent Ranking - 8/10 Café De Spiegel,
Oostakkerdorp 8, 9041 Oostakker
     
za 21/03/20 BeDarts Regio O-Vlaanderen 3/5 Fort Bedmar,
Fort Bedmarstraat 42, 9170 De Klinge
     
za 21/03/20
zo 22/03/20
Open Tornooi Groot Oostkamp Zaal Zuidleie Oostkamp - Moerbrugge,
Valentijn Hennemanstr. 1, 8020 Ooostkamp
     
zo 22/03/20 Darts Experience Skill + 501 - 3/5 ´t Leireken,
Sint Huybrechtstraat 5, 1785 Peizegem
     
zo 22/03/20 Kastanje Open 2020 Café De Kastanje,
Cloosterstraat 3, 4587 CA Kloosterzande
     
zo 22/03/20 Vleesdarts met ranking - 3/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
zo 22/03/20 Open Tienen Zaal Glazuur,
Dries 7A, 3380 Glabbeek
     
za 28/03/20 3e Memorial Pille Francky LDC De Kring,
Hugo Verriestlaan 16, 8880 Ledegem
     
za 28/03/20 Koppeltornooi Mia's Pluimpje Freinetschool De Koorddanser,
Baljuw Vermeulenstraat 1, 8760 Meulebeke
     
zo 29/03/20 2e Parkinsoncup Café Ysebaert,
Zuidlaan 19, 9630 Munkzwalm
     
zo 29/03/20 Bink Tornooi Parochiezaal Velm,
Sint-Martinusstraat 2, 3806 Velm
     
zo 29/03/20 4e Heineken Open Sport Pub Goes,
Rimmelandstraat 3, 4461 KZ Goes
     
di 31/03/20 RCT Darts Ranking Racket Centrum Terneuzen,
F.J. Haarmanweg 51, 4538 AN Terneuzen
     
za 04/04/20 Verbond Darts Ghent Ranking - 9/10 Café Bubbles,
Leopoldlaan 92, 9900 Eeklo
     
za 04/04/20 Opa Duck's Darts Trophy Evenementenhal De Walsberger,
Helen-Bosstraat 71, 3300 Linter Orsmaal
     
za 04/04/20 2e Open Veld Café ´t Veld,
Moeresteenweg 36, 8660 Adinkerke
     
zo 05/04/20 BeDarts Regio Antwerpen 3/5 Volkshuis,
Heuvelstraat 16, 2620 Hemiksem
     
zo 05/04/20 8e Tiense Open Darts Zaal Walsberger,
Helen-Bosstraat 71, 3350 Linter
     
di 07/04/20 RCT Darts Ranking Racket Centrum Terneuzen,
F.J. Haarmanweg 51, 4538 AN Terneuzen
     
zo 12/04/20 3e Paastornooi Café Den Nieven Hertog,
Oudestraat 120, 2660 Hoboken
     
za 18/04/20 2e Open Hemiksem Volkshuis,
Heuvelstraat 16, 2620 Hemiksem
     
zo 19/04/20 Darts Experience Skill + 501 - 4/5 ´t Leireken,
Sint Huybrechtstraat 5, 1785 Peizegem
     
zo 19/04/20 Vleesdarts met ranking - 4/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
zo 26/04/20 BeDarts Regio O-Vlaanderen 4/5 Fort Bedmar,
Fort Bedmarstraat 42, 9170 De Klinge
     
zo 26/04/20 D.C. Sportif - 501 Café Sportif,
Frans Beirenslaan 327, 2150 Borsbeek
     
zo 03/05/20 BeDarts Regio Antwerpen 4/5 Volkshuis,
Heuvelstraat 16, 2620 Hemiksem
     
vr 08/05/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
vr 15/05/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
za 16/05/20 Verbond Darts Ghent Ranking - 10/10 Café Hof Van Vlaanderen,
Botestraat 10, 9032 Wondelgem
     
zo 17/05/20 Darts Experience Skill + 501 - 5/5 ´t Leireken,
Sint Huybrechtstraat 5, 1785 Peizegem
     
vr 22/05/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
zo 24/05/20 D.C. Sportif - Koppels Café Sportif,
Frans Beirenslaan 327, 2150 Borsbeek
     
zo 24/05/20 Vleesdarts met ranking - 5/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
vr 29/05/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
za 30/05/20
zo 31/05/20
Dartsweekend Cyberdarts 2020 Buurthuis De Linde,
Gemeentehuisstraat 42, 9402 Meerbeke
     
za 30/05/20
zo 31/05/20
Open Koppel + Enkel D.C. De Missers S.C. Aarschot,
Grote Laakweg 29, 3200 Aarschot
     
zo 31/05/20 BeDarts Regio O-Vlaanderen 5/5 Fort Bedmar,
Fort Bedmarstraat 42, 9170 De Klinge
     
vr 12/06/20 Vrijdagavondtornooien ´t Wolfke Café ´t Wolfke,
Georges Gilliotstraat 73, 2620 Hemiksem
     
vr 12/06/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
vr 19/06/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
za 20/06/20 BeDarts Provinciaal O-Vlaanderen Fort Bedmar,
Fort Bedmarstraat 42, 9170 De Klinge
     
za 20/06/20 1e Open Vervolg Café ´t Vervolg,
Langestraat 202, 3202 Rillaar
     
za 20/06/20 1e Open De Panne Rialto 2020,
Veurnestraat 7, 8660 De Panne
     
zo 21/06/20 Vleesdarts met ranking - 6/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
vr 26/06/20 Vrijdagavondtornooien ´t Wolfke Café ´t Wolfke,
Georges Gilliotstraat 73, 2620 Hemiksem
     
vr 26/06/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
zo 28/06/20 BeDarts Regio Antwerpen 5/5 Volkshuis,
Heuvelstraat 16, 2620 Hemiksem
     
vr 03/07/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
vr 10/07/20 Vrijdagavondtornooien ´t Wolfke Café ´t Wolfke,
Georges Gilliotstraat 73, 2620 Hemiksem
     
vr 10/07/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
vr 17/07/20 Vrijdagavondtornooien V.P.C. De Smid Café Volksvriend,
Essenhoutstraat 103, 2950 Kapellen
     
zo 19/07/20 Vleesdarts met ranking - 7/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
vr 24/07/20 Vrijdagavondtornooien ´t Wolfke Café ´t Wolfke,
Georges Gilliotstraat 73, 2620 Hemiksem
     
vr 07/08/20 Vrijdagavondtornooien ´t Wolfke Café ´t Wolfke,
Georges Gilliotstraat 73, 2620 Hemiksem
     
vr 07/08/20
zo 09/08/20
Open Antwerpen / Open België (W2) Belgica loods, Royal Yacht Club,
Thonetlaan 133, 2050 Antwerpen
     
za 15/08/20
zo 16/08/20
3e Bluuvn Goan St-Jozef Zaal De Korf St-Jozef,
Ronsaardbekestraat 57, 8000 Brugge
     
zo 16/08/20 Vleesdarts met ranking - 8/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
vr 21/08/20 Vrijdagavondtornooien ´t Wolfke Café ´t Wolfke,
Georges Gilliotstraat 73, 2620 Hemiksem
     
za 22/08/20 9e Open Zeeland Sportkantine De Belt,
Koopmansvoetpad 75, 4388 AS O-Souburg
     
zo 23/08/20 Benefiettornooi t.v.v. Robbie Knops Buurthuis Zelk,
Zelkstraat 16, 3545 Halen
     
za 05/09/20
zo 06/09/20
Open Haspengouw 2020 Cultuurhuis Den Dries,
Groenplaats 20, 3890 Gingelom
     
zo 20/09/20 Vleesdarts met ranking - 9/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
zo 18/10/20 Vleesdarts met ranking - 10/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
zo 15/11/20 Vleesdarts met ranking - 11/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert
     
zo 20/12/20 Vleesdarts met ranking - 12/12 ´t Amusement,
Gauwelstraat 23, 8551 Heestert